Lada frigorifica de laborator de dimensiuni mici ideala pentru depozitarea apropiată la rece și accesul ușor la probele biologice, probe microbiologice, etc.
Fiabilitate și stabilitate ridicate la răcire, asigurând depozitarea la rece sigură a probelor.
Compacta, dimensiunile exterioare mici, greutatea redusă și rotile îl fac ușor de instalat și de mutat.
Intretinere minima cu Plug and Play, necesita doar dezghețare și aspirare
Nu este nevoie de service regulat, iar reparația poate fi efectuată la fața locului.
Cod produs: MLT C75
• Certificat de conformitate EU, CE
• Certificat de garantie si post garantie
• Instalare si service: Multi-Lab Romania
Utilizare: laboratoare de biologie, microbiologie, chimie analitica, chimie alimentara, procese de productie sau de depozitare a produselor perisabile, fabricarea, pastrarea si mentinerea lor pe termen scurt sau lung la parametrii de temperatura si umiditate specifici etc.
Data-logger pentru monitorizarea si inregistrarea continua de date "on-site" si de la distanta »
Aparat de inregistrare grafica, termograf si termohigrograf »
Cutii si recipiente pentru stocare si depozitarea probelor »
Surse de curent continuu si regulator de tensiune, sisteme pentru aparate medicale si de laborator in caz de pana de curent sau o supratensiune »
Vase si containere cu gheata carbonica si azot lichid pentru conservare si transport probe »
░ MultiLab Romania
Toate drepturile rezervate MultiLab SRL© Romania | Produse si preturi pot fi modificate fara notificare prealabila.